Відповідь на питання: Як доглядати за бетоном в інтер’єрі?

Бетон, як і будь-який інший природний матеріал без обробки (дерево, мармур..) – гігроскопічний і може набирати в себе вологу. При макро збільшенні можна побачити його пористу структуру. Тому для експлуатації в домашніх умовах кожен виріб з бетону повинен обов’язково пройти поверхневу обробку захистними засобами.

Вазони та інші декоративні предмети покриваються водовідштовхувальним гидрофобізатором.

Поверхня бетонних столешень і умивальників просочується гігієнічно-нешкідливим, дво-компонентним, поліуретановим складом, прозорого матового кольору, в 3-4 слої, створюючи захисний полімерний шар. Цей состав закриває пори бетону і запобігає подальшому впливу рідин на поверхню.

Щоб декоративний бетон прослужив Вам довго:

• не можна використовувати губки з абразивами і кислотні/лужні агресивні миючі засоби;

• фарбуючі забруднення, жири бажано прибирати оперативно, не допускаючи тривалого впливу;

• також не допускати сильних ударів, царапин гострими предметами – вони можуть привести до сколів і пошкодженню верхнього захисної плівки.

Якщо пошкодження всеж-таки відбулись – немає потреби хвилюватись. Для серьозних порушень функціональних характеристик ерозія повинна відбуватись ще не один десяток років. А до того часу пошкодження буде лише візуальне, яке часто на фоні всієї бетонної поверхні досить важко помічається.

На крайній випадок завжди є можливість просто поверх зробити додатково повторну захисну обробку засобами і технологією про які шла мова вище по тексту.