Майстерня OdudLab – меблі з бетону в стилі Лофт

Декоративний бетон

Бетон – це рукотворний кам’яний матеріал. Будь-який будинок має свій стиль і характер, саме вони можуть багато чого розповісти про свого власника. Кожна людина мріє прикрасити своє житло не тільки якісними і красивими речами, важливий критерій – неповторність. Бетон потенційно перевершує більшість природних матеріалів. Це рідкий камінь, за допомогою якого можна створити продукт будь-якого виду, причому він з точністю повторить навіть найдрібніші деталі заданої модель-форми. Наші майстри створюють абсолютно різні бетонні вироби: бетонні горщики і вазони, столики з бетону, раковини з бетону, світильники з бетону і багато чого іншого з декоративного бетону.


Вироби з бетону

Кольори, фактури, форми, які використовуються в кожному конкретному дизайні інтер’єру розкривають смаки і статус господаря квартири. Бетонні меблі ручної роботи покликані допомогти в створенні унікального інтер’єру абсолютно будь-якого простору, а для приміщень з нестандартними розмірами і функціоналом – декор з бетону просто незамінний.

Вазон з бетону Конус 22 на столику з бетону Circle

Вироби з бетону можуть бути забарвленні в різні фарби за допомогою спеціальних колорів, можуть бути гладко відшліфованими або ж зберегти фактуру з усіма шорсткостями і дірочками, їх можна покривати розписом і робити штамп-відбиток – діапазон дуже широкий. Вибирати чистову обробку виробу з бетону варто виходячи з тих умов, де його планують розміщувати і як будуть використовувати. Наприклад: на відкритому сонці не варто використовувати занадто яскраві фарби для бетонних вазонів – вони мають властивість вигоряти, або ж інший приклад: раковину з бетону потрібно покривати двома/трьома спеціальними захисними шарами лаку і гідрофобізатора, для того, щоб вона витримала потрібну їй експлуатацію.

Дизайнери й архітектори з усього світу все активніше використовують в інтер’єрі та в ландшафтній сфері напрямок в стилі ЕКО з імітацією натуральних фактур і відтінків. Вироби з бетону – один з базових прийомів для створення трендового проекту в сучасному дизайні.

Ми робимо вироби з бетону в Києві і можемо відправити їх в будь-яку точку України та за кордон.


Купуючи виріб з бетону в хенд-мейд майстерні OdudLab ви отримуєте:

  • Універсальний продукт, який впишеться в будь-яке місце і сподобається людям з різними смаками;
  • Міцний і довговічний предмет, який прослужить десятки років;
  • Виріб створює атмосферу, в якій хочеться жити;
  • Широкий вибір кольору і форм, для задоволення будь-яких запитів;

Бетон у Стилі Лофт

Декоративний бетон в стилі Лофт – це нова гілка розвитку практичного застосування бетону. Меблі з бетону виходять дійсно міцними і по-справжньому красивими. Але для досягнення максимальної якості кожної характеристики необхідний досвід методом наочних проб і помилок, роки в майстерні серед цементу, піску і щебеню. Одудлаб завжди буде вдосконалюватися, та вже і на даний момент може з гордістю похвалитися сотнями задоволених клієнтів.

Створення кожного нового виробу – це трудомістка робота, яка вимагає певної майстерності. Мета нашої майстерні бетону Одудлаб – виробляти детально продуманий і візуально-збалансований продукт для всіх, хто захоплюється матеріалом під назвою Бетон.

«Мета нашої мастерні бетону Одудлаб – виробляти продуманий і візуально-збалансований продукт для всіх, хто захоплюється матеріалом під назвою Бетон»

Светильник из бетона Шар @odudlab
Світильник з бетону Куля @odudlab

У нас є спеціально розроблена серія продукції з бетону в стилі Лофт. Ви можете подивитися і купити вироби з бетону в нашому інтернет-магазині, також ми виконуємо індивідуальні замовлення, за умови замовлення оптової партії (виготовлення нової модель-форми для відливання однієї одиниці невиправдано дорого). Ще один напрямок роботи майстерні Одудлаб – стільниці з бетону для кухні, барної стійки, ресторану та інших цілей. Такі бетонні стільниці можуть бути будь-якої ширини і довжини і оцінюються всього лише по площі (м.кв.).

Наші вироби з бетону високої якості, з продуманою конструкцією, з міцного архітектурного бетону, рецепт якого поліпшувався і модернізувався в процесі роботи багато років.

Вироби з бетону в стилі Loft відмінно поєднуються з металом. Тому в нашому асортименті є спеціальні металеві підставки під бетонні вазони. Така композиція стане об’єктом тяжіння і комфорту для ваших гостей і Вас самих.

Також радимо оцінити наші художні пориви в розділі Скульптури 😉 Скульптура з бетону та арматури може стати відмінним дизайнерським акцентом біля будинку, студії, офісу, ресторану і будь-який інший території.

Наша команда виробляє декоративні армовані бетонні вироби і для міських, і для приватних проектів. Ми спеціалізуємося на бетонних вазонах, бетонних раковинах, бетонних столешнях і інших предметах з бетону для інтер’єру в стилі Лофт в Києві.


Бетон в інтер’єрі в унікальму виконанні

Ми відкриті для Ваших ідей і бажань по виготовленню меблів і декору з бетону, особливо в сучасному стилі Loft, для того щоб допомогти створити Вам інтер’єр вашої мрії.

Ви можете надіслати нам на пошту ваші побажання по кольору, формі або просто фото вашої ідеї, а ми підберемо для Вас найкращий варіант з нашої колекції.

З бетонними елементами ваш інтер’єр стане лаконічним і самодостатнім, не зволікайте!

Наш адміністратор зорієнтує Вас по термінам виробництва, цінам в прайсі і можливостям доставки декоративних бетонних виробів за тел. +38096 154 55 84 (є вайбер і телеграмм).